Christmas Inspirations

Jak u Was wyglądają przygotowania do Świąt? Macie już wszystko przystrojone? U mnie jest już zdecydowana większość ozdób i upieczone pierniki. W tym tygodniu muszę postroić choinkę i dodać kilka świątecznych akcentów. No i zostało jeszcze trochę porządków, z którymi trzeba się wyrobić do piątku!
Jako że przez zeszły tydzień nie miałam czasu zrobić jakiś fajnych zdjęć, postanowiłam, że dodam kilka z serii 'świąteczne inspiracje'. Jeśli jeszcze nie macie pomysłów na ozdoby lub zapakowanie prezentów, to może ten post Wam w tym pomoże :)
Wszystkie obrazki pochodzą z Pinteresta (moje konto - kilk), także tam odsyłam Was po więcej!

Chciałabym Was jeszcze zaprosić na mój YouTubowy kanał, gdzie dodałam filmik z Gdańska. Post dotyczący tego wyjazdu znajdziecie tutaj - kilk.
Kanał na YT - TUTAJ

Nie wiem jak będzie z postami do końca roku, więc na wszelki wypadek chciałabym Wam złożyć życzenia. 
Wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz szczęśliwego Nowego Roku! 
Zobacz więcej >

PRAGA

W sobotę miałam okazję być w przepięknym mieście - Pradze. Był to wyjazd ze szkoły na jarmark świąteczny, ale nie zabrakło zwiedzania miasta. Muszę przyznać, że Czeska stolica mnie zachwyciła - architektura, widoki... Wszystko bardzo ładne!
Oczywiście jak to na jarmarku bywa, nie zabrakło różnych pyszności - świątecznej kawy, langosza czy jadalnych kasztanów (próbowałam je pierwszy raz i nawet mi smakowały).
Jedyne na co można narzekać, to czas - było go wystarczająco dużo, jednak godzina czy dwie więcej byłyby idealne. No ale jak na jednodniowy wyjazd nie było źle.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wybiorę się do Pragi, może na dłużej niż jeden dzień :)

Byliście kiedyś w Pradze? Lubicie tego typu wyjazdy?

Zobacz więcej >

Gdańsk

W nocy z piątku na sobotę wybrałam się z rodzicami do Gdańska. W Łodzi dosiedli się do nas znajomi i razem jechaliśmy nad morze. Na miejscu byliśmy koło 10, więc mieliśmy trochę ponad 12h na zwiedzanie. 
Gdańsk zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - piękne uliczki, zadbane kamiennice, świąteczne dekoracje... No i oczywiście jarmark, który wczoraj miał swój początek. Młyńskie koło, pełno sklepików, pyszne jedzenie i ta atmosfera - każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 
Jarmark w Gdańsku nie będzie jedynym przeze mnie odwiedzonym w tym roku - za tydzień wybieram się do Pragi no i pewnie jeszcze pojadę na jakiś w mojej okolicy. 
Niżej możecie zobaczyć zdjęcia ze wczorajszego wyjazdu, a jeśli tylko macie możliwość, to pojedzcie do Gdańska, bo naprawdę warto :)
Lubicie jarmarki świąteczne? Może byliście już na jednym w Gdańsku? 
Zobacz więcej >
Onelife - Onesize © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka