Favourite blogs #4

Cześć 
Odkąd prowadzę tego bloga, staram się przynajmniej raz w roku pokazać Wam moje ulubione blogi. Oczywiście są to blogi związane z moimi pasjami czyli fotografią, podróżowaniem, modą czy architekturą... Uwielbiam oglądać zdjęcia, które potrafią bardzo motywować czy inspirować. 
Mam nadzieję, że dzięki tej notce poznacie kilka nowych blogów, które (tak jak mnie) przypadną Wam do gustu! Więc bez zbędnego pisania, zapraszam Was na kolejny post z serii 'ulubione blogi', a poprzedni możecie zobaczyć klikając tutaj :)
Jakie są Wasze ulubione blogi? Znacie któreś z tych?

Instagram   Tumblr   Snapchat: pani_x

Kristin Sundberg - Na jej blogu możecie znaleźć posty związane z podróżami, modą i wystrojem wnętrz. Autorce można pozazdrościć nie tylko figury, ale także przepięknych zdjęć, które sprawiają że Jej bloga chce się bardzo często odwiedzać.

Samantha Maria - Brytyjka, która oprócz bloga prowadzi kanał na YouTube. Na stronie możemy zobaczyć posty związane z modą i urodą.

Aspyn Ovard Ferris - Blog lifestylowy na którym znajdziemy prześliczne zdjęcia. Oprócz bloga, Aspyn prowadzi kanał na YT.

Suzie (Hello October) - Tak jak dwie panie wyżej, Suzie oprócz bloga kręci filmiki. Jej strona dotyczy typowo dziewczęcych rzeczy, takich jak: zakupy, stylizacje czy makijaż.
 Wszystkie zdjęcia pochodzą z wyżej wymienionych blogów.
Zobacz więcej >

HappinessCzy zastanawialiście się kiedyś nad tym, czym jest szczęście? Czy ono zawsze nam towarzyszy? Czy każdy na Ziemi może być szczęśliwy? Czy każdy zasługuje na szczęście...
Jest tyle pytań dotyczących jednej rzeczy, na które nikt nie może odpowiedzieć. Na Ziemi nie ma człowieka, który cały czas, na okrągło jest szczęśliwy i zadowolony. Bo gdyby nie było smutku, to nikt nie wiedziałby czym jest szczęście. 
Ze szczęściem mocno związana jest miłość. To właśnie przy osobach które kochamy czujemy się bezpiecznie, dobrze... Jednak przychodzi taki moment, w którym musimy się pożegnać. Tylko że nigdy nie wiemy, kiedy to nastąpi. Może być to jeden moment - jakiś niefortunny wypadek lub choroba. To nie ma znaczenia. Zajmujemy się wtedy różnymi rzeczami byle tylko nie myśleć o tym bólu i pustce, która jest w nas. 


Przez ostatnie dwa tygodnie w moim życiu wiele się zmieniło. Doszłam do wniosku, że muszę napisać posta o szczęściu, żeby każdy sobie uświadomił, że jest ono najważniejsze. 

Dla każdego szczęście może mieć inne znaczenie - druga połówka, dziecko, rodzice, dziadkowie, herbata, dobra książka czy film. Jest tyle rzeczy, które nas uszczęśliwiają, więc nie możemy pozwolić bo smutek ogarnął nasze serce. 


Jest tyl­ko jed­no szczęście w życiu, kochać i być kochanym. 
Zobacz więcej >

Get inspired.

Hej hej 
Witam Was w pierwszym poście w 2016 roku! Na dobry początek nie ma nic lepszego niż trochę inspiracji. Sama (jak pewnie wiele z Was) zanim się za coś zabiorę, oglądam zdjęcia w internecie dotyczące danej rzeczy/czynności. To bardzo pomaga i co najważniejsze - strasznie motywuje. Jak już wspominałam w wielu postach (dla tych, którzy nie czytali przypomnę), moją ulubioną stroną jest Tumblr.com (moje konto - klik). Znajdziecie tam obrazki, zdjęcia czy napisy dotyczące wszystkiego! Także jeśli nie macie na coś pomysłu, to odsyłam Was na tamtą stronkę. 
Jeśli chodzi o rok 2016, to zaczął się bardzo dobrze, więc mam nadzieję, że też tak się skończy! Wszystkie postanowienia spisałam już na jedną kartkę, którą wyjmę dopiero w grudniu. Wtedy sprawdzę czy wszystko co chciałam zrobić mi się udało. 
Macie już zapisane noworoczne postanowienia? Lubicie przeglądać różne inspiracje?

Instagram   Tumblr   Snapchat: pani_x
Zobacz więcej >
Onelife - Onesize © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka